English Web Site Iletisim Bilgileri
İyi Düşünülmüş Kararlar, Doğru Atılmış Adımlar

Altindag Belediyesi
Başkan
Dr. Veysel TİRYAKİ

E-Belediye
Vergi Borcu Öğrenme Online Ödeme
Altin Masa
ALTIN MASA
Sikayet ve Dilekleriniz Için
Emlak Altindag
SATILIK EMLAK
ILANLARI
Hamamönü
MOBIL YAYINLAR
Altinköy
ALTINKÖY AÇIK HAVA MÜZESI
Hamamönü
ALTINKÖY
AÇIK HAVA MÜZESI TUR
Hamamönü
HAMAMÖNÜ
Hamamönü
HAMAMÖNÜ
SANAL TUR

HamamönüULUCANLAR CEZAEVI MÜZESI
Hamamönü
ULUCANLAR
SANAL TUR
Nikah Islemleri
EVLENDİRME
Videolar
VIDEOLAR
Vefat Edenler
VEFAT EDENLER
Ulaşım
ULAŞIM
BELEDİYE YÖNETİMİ
ALTINDAĞ BELEDİYE BAŞKANI
Başkan Veysel TİRYAKI


Tek hedefimiz Türkiye ve Başkent’e yakışır bir Altındağ…

Ankara’nın belki de en sıkıntılı ilçesi olan Altındağ’da belediye başkanlığı görevine talip olduğumuzda umutsuzluğa kapılsaydık eğer, bugün Altındağ’da hiçbir şey değişmezdi, değişemezdi. Göreve geldiğimizde “yapılamaz - değişemez” denilen şeylerin, tüm olumsuz koşullara rağmen yapılabileceğini, değişebileceğini gösterdik. Çünkü inandık. Altındağ’ın yeniden eski cazibeli günlerine kavuşacağına dair olan inancımızı hiç yitirmedik.

Bütün mücadelemiz; okullarıyla, sağlık tesisleriyle, yeşil alanlarıyla park bahçe ve yollarıyla, medeni dünyanın ihtiyaç duyduğu bütün gereksinimlerini kazanmış,  güvenli, tertemiz, herkesin birbirine saygı duyduğu, insanların ve özellikle çocukların sosyal imkanlarla donatılmış tesislerde vakit geçirdiği bir Altındağ için.

Bununla birlikte, uzun vadede insanların zihin dünyasını da değiştirip geliştirerek,  21. asırda medeni toplumların hak ettikleri imkanlara kavuşmuş bir Altındağ için çalışıyoruzAltındağ’a rekor sayıda yatırım yaptık

Bu hedefe bugün uzak değiliz. Çok önemli mesafeler kat ettik. Altındağ’a rekor sayıda yatırım yaptık. Gerçekleştirdiğimiz projeler, Türkiye’de ses getirdi. 45 binden fazla gecekondu yıktık. 330 km yeni yol açtık. 10 noktada toplu konut projelerini hayata geçirdik. 35 büyük park yaptık. 13 spor tesisi, 17 gençlik merkezi, 25 kadın eğitim ve kültür merkezi, 10 kültür ve sanat merkezi, 2 sanat sokağı açtık. 11 anaokulu ve 8 sağlık merkezini Altındağ’a kazandırdık. Türkiye’nin en büyük ve en modern kurban kesim alanını Altındağ’a inşa ettik. 8 yeni cami ve 3 yüzme havuzu yaptık. Hamamönü, Hamamarkası ve Ulucanlar Cezaevi’ni restore ettik. Yanan Yunus Emre Çarşısı’nı yeniden yaptık. Altınköy Açık Hava Müzesi’ni Altındağ’a kazandırdık. 9 yılda 100’den fazla yeni tesis açtık. Belediyeyi yeniden yapılandırdık. Bugün Altındağ Belediyesi, Türkiye dışında da dünyanın fark ettiği bir belediye haline geldi.

Her günümüz mücadeleyle geçiyor.

Kuşkusuz Altındağ’ın problemleri bitmiş değil. Bunun farkındayız. Bu problemleri çözmek için her günümüz mücadele ile geçiyor. Ancak şuna tüm kalbimle inanarak söylüyorum ki ilk günkü heyecanımızı hiç kaybetmedik. Her gün, bir önceki günden daha fazla çalışıyoruz. Geçmişe takılmadığımız gibi, kendi başarılarımıza da takılıp kalmıyoruz. Bizim daha büyük hedeflerimiz var. Bu hedef Altındağ’ı eski cazibeli günlerine döndürmek. Altındağ’ı Başkente ve Türkiye’ye yakışır hale getirmektir.

Bu topraklara ve milletimize karşı büyük sorumluluğumuz var.

Dürüst çalışmanın ve verilen sözleri tutmanın karşılığında elde edilen güvenin, bizler için en önemli sermaye olduğuna inanıyoruz. Planlı programlı çalıştığımız, attığımız her adımı iyi hesapladığımız için bugüne kadar önümüzü net görmeyi ve doğru kararlar almayı başardığımızı biliyoruz.  Bu topraklara ve milletimize karşı, yüreğimizde büyük bir sorumluluk duygusu taşıyoruz. Tüm kararlarımızda Altındağlıya olan sorumluluğumuzu aklımızdan çıkarmadık, çıkarmayacağız.

Yolumuza devam ediyoruz

Bu birlik ve beraberlik, bu dikkat ve hassasiyet, bu kararlılık ve ciddiyet içerisinde yolumuza emin adımlarla devam ediyoruz. Sizden aldığımız güçle, sizden aldığımız destekle yürümeyi sürdürüyoruz.

Biz; Altındağlılarla birbirimize kalplerimizi açtık ve zorlukları birlikte göğüsledik. Allah'ın izniyle daha nice büyük başarıların altına birlikte imza atacağız, bunun kıvancını birlikte paylaşacağız.

Dr. Veysel TİRYAKİBaşkana mesaj göndermek için tıklayınız

Basın Yayın Kuruluşları için | Başkan Fotoğrafları

Geri Dön

ALTINDAG-Hasat Senligi_2017 from Altındağ Belediyesi on Vimeo.


Bunu bir daha gösterme

ÖDÜLLER


KÜLTÜR SANAT