English Web Site Iletisim Bilgileri
İyi Düşünülmüş Kararlar, Doğru Atılmış Adımlar

Altindag Belediyesi
Başkan
Dr. Veysel TİRYAKİ

E-Belediye
Vergi Borcu Öğrenme Online Ödeme
Altin Masa
ALTIN MASA
Sikayet ve Dilekleriniz Için
Emlak Altindag
SATILIK EMLAK
ILANLARI
Hamamönü
MOBIL YAYINLAR
Altinköy
ALTINKÖY AÇIK HAVA MÜZESI
Hamamönü
ALTINKÖY
AÇIK HAVA MÜZESI TUR
Hamamönü
HAMAMÖNÜ
Hamamönü
HAMAMÖNÜ
SANAL TUR

HamamönüULUCANLAR CEZAEVI MÜZESI
Hamamönü
ULUCANLAR
SANAL TUR
Nikah Islemleri
EVLENDİRME
Videolar
VIDEOLAR
Vefat Edenler
VEFAT EDENLER
Ulaşım
ULAŞIM

BELEDİYE'DEN HABERLER
Tarih : 17.3.2017 17:38:07

Altındağlı gençlerden muhteşem 18 Mart programı

Altındağlı gençlerden muhteşem 18 Mart programı

Altındağ Belediyesi gençlik merkezi öğrencileri,  duygu dolu bir anma programına imza attılar. 17 farklı mahallede hizmet veren gençlik merkezlerinin öğrencileri,  ”18 Mart Çanakkale Zaferi”ni unutulmaz bir etkinlikle andılar.

Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki ve eşi Saadet Tiryaki’nin ev sahipliğindeki programa Altındağ Kaymakamı Erol Karaömeroğlu’nun yanı sıra Ak Parti Ankara Milletvekili Ali İhsan Arslan da katıldı. Ak Parti Altındağ İlçe Başkanı Ahmet Karaca’nın da hazır bulunduğu program, saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı.

Çanakkale şehitlerinin anıldığı program,  çocukların mini tiyatro performansları ile devam etti. Çanakkale türkülerinin de seslendirildiği programda, okunan şiirler seyircileri duygulandırdı.  Ustalara taş çıkartan bir performansla sahnede devleşen çocuklar,  hep birlikte “Şehitler Ölmez, Vatan Bölünmez” mesajı verdiler.

“Altındağ’ın tüm gençleri ile gurur duyuyorum. “

Altındağ’ın tüm gençleri ile gurur duyduğunu ifade eden Veysel Tiryaki, Altındağ’a 17 gençlik merkezi açtıklarını ve bu merkezlere 25 bin öğrencinin devam ettiğini hatırlattı.  Geleceğimizi güzelleştirecek nesiller yetiştirmek için çalıştıklarını belirten Başkan Tiryaki, “Bugün gördüklerimiz, bunun hiç de uzak olmadığını bir kez daha bize gösterdi.  Tüm çocukları tebrik ediyorum” dedi.  

“M. Kemal Atatürk ve Çanakkale şehitlerimizi rahmetle ve saygıyla anıyorum.  Türkiye’nin İstiklal Mücadelesi, Çanakkale Zaferi ile başlamıştır. “  diyerek sözlerini sürdüren Başkan Tiryaki, bu nedenle Türkiye’de yaşayan herkesin Çanakkale’yi mutlaka görmesi gerektiğine dikkat çekti. 

Bugünkü anma programında görev yapan tüm çocukları canı gönülden kutladığını belirten Ak Parti Ankara Milletvekili Ali İhsan Arslan da, Çanakkale şehitlerini rahmetle anarak sözlerini tamamladı.  

Bu habere ait diğer fotoğraflar
1 2 3 4 5   Bu Habere Toplam 37 Puan Verildi

Yapılan Yorumlar

Geri Dön

ALTINDAG-Hasat Senligi_2017 from Altındağ Belediyesi on Vimeo.


Bunu bir daha gösterme

ÖDÜLLER


KÜLTÜR SANAT