English Web Site Iletisim Bilgileri
İyi Düşünülmüş Kararlar, Doğru Atılmış Adımlar

Altindag Belediyesi
Başkan
Dr. Veysel TİRYAKİ

E-Belediye
Vergi Borcu Öğrenme Online Ödeme
Altin Masa
ALTIN MASA
Sikayet ve Dilekleriniz Için
Emlak Altindag
SATILIK EMLAK
ILANLARI
Hamamönü
MOBIL YAYINLAR
Altinköy
ALTINKÖY AÇIK HAVA MÜZESI
Hamamönü
ALTINKÖY
AÇIK HAVA MÜZESI TUR
Hamamönü
HAMAMÖNÜ
Hamamönü
HAMAMÖNÜ
SANAL TUR

HamamönüULUCANLAR CEZAEVI MÜZESI
Hamamönü
ULUCANLAR
SANAL TUR
Nikah Islemleri
EVLENDİRME
Videolar
VIDEOLAR
Vefat Edenler
VEFAT EDENLER
Ulaşım
ULAŞIM

BELEDİYE'DEN HABERLER
Tarih : 17.3.2017 10:59:55

Başkan Tiryaki ÖNDER olmaya devam etti

Başkan Tiryaki ÖNDER olmaya devam etti

Referandum sürecinde halkla buluşmaya devam eden Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki’nin adresinde Önder Mahallesi vardı. Başkan Tiryaki, Önder Kadın Eğitim Kültür Merkezi’nde 100 kişiye seslenerek halk adına yapılan iyi işlere destek verilmesi gerektiğinin altını çizdi. Bu desteğin referandumda ortaya çıkacağına inanan Başkan Tiryaki, daha sonra kültür merkezindeki çalışma atölyelerini de gezdi.

“Altındağ eski Altındağ değil”

Başkan Tiryaki, konuşmasına Altındağ’ın eski hali ile yeni hali arasındaki farkları gözler önüne sererek başladı. Göreve gelmeden önce Altındağ’ın tamamına yakınının gecekondularla kaplı olduğuna dikkat çeken Başkan Tiryaki: “Buralarda yürünecek yol bile yoktu” dedi. Başkan Tiryaki, ilçedeki imar planlarının ihmal edildiğini hatırlatarak bölgenin uzun yıllar unutulduğunu ifade etti. Altındağ’daki dönüşümün son 10 yıl içerisinde gerçekleştiğini vurgulayan Başkan Tiryaki, bölgenin her geçen gün daha çok değer kazandığını söyledi.

Başkan Tiryaki, gecekondu probleminin giderilmesi için Altındağ Belediyesi’nin on binlerce kaçak yapı yıktığını kaydetti. “Tüm bu sıkıntıların temelinde dönüşümün sağlanamaması yatıyordu” diyen Başkan Tiryaki, ilçeye artık yılda 15 bin konut yapıldığı bilgisini de katılımcılara aktardı. Başkan Tiryaki, parklarıyla, spor tesisleriyle, kültür merkezleriyle, yollarıyla, sağlık merkezleriyle, pazar yerleriyle Altındağ’ın bambaşka bir görümüne kavuştuğunu vurguladı ve Altındağlı çocukların artık daha sağlıklı yaşam koşullarında büyüyeceğini sözlerine ekledi.

Bu habere ait diğer fotoğraflar
1 2 3 4 5   Bu Habere Toplam 52 Puan Verildi

Yapılan Yorumlar

Geri Dön

ALTINDAG-Hasat Senligi_2017 from Altındağ Belediyesi on Vimeo.


Bunu bir daha gösterme

ÖDÜLLER


KÜLTÜR SANAT