English Web Site Iletisim Bilgileri
İyi Düşünülmüş Kararlar, Doğru Atılmış Adımlar

Altindag Belediyesi
Başkan
Dr. Veysel TİRYAKİ

E-Belediye
Vergi Borcu Öğrenme Online Ödeme
Altin Masa
ALTIN MASA
Sikayet ve Dilekleriniz Için
Emlak Altindag
SATILIK EMLAK
ILANLARI
Hamamönü
MOBIL YAYINLAR
Altinköy
ALTINKÖY AÇIK HAVA MÜZESI
Hamamönü
ALTINKÖY
AÇIK HAVA MÜZESI TUR
Hamamönü
HAMAMÖNÜ
Hamamönü
HAMAMÖNÜ
SANAL TUR

HamamönüULUCANLAR CEZAEVI MÜZESI
Hamamönü
ULUCANLAR
SANAL TUR
Nikah Islemleri
EVLENDİRME
Videolar
VIDEOLAR
Vefat Edenler
VEFAT EDENLER
Ulaşım
ULAŞIM

BELEDİYE'DEN HABERLER
Tarih : 6.1.2017 14:37:18

Soğuk kış günlerinde sıcacık bir adres

Soğuk kış günlerinde sıcacık bir adres

Karapürçek, Ali Ersoy ve Gültepe Mahallesi’nde bulunan havuz ve spor tesisleri havaların soğuk olduğu bugünlerde, Altındağlılara sıcacık bir atmosfer sunuyor. İlk bakışta fiziki görünümü, konforu ve sunduğu ayrıcalıklarıyla dikkatleri çeken bu tesisler, Altındağ’a güneş gibi doğuyor.  Spor salonları ve yüzme havuzlarıyla temiz ve sağlıklı bir yaşamın kapılarını aralayan spor tesisleri, Altındağlıların ihtiyaçlarına en doğru şekilde cevap veriyor.

Huzur, sağlık, yenilik ve enerji…

Sıcacık bir ortam, benzersiz hizmet, kusursuz ve temiz bir mekan sunan spor tesislerinde, Altındağ Belediyesi’nin işine ve Altındağlı vatandaşlara gösterdiği özen her köşede ve her ayrıntıda göze çapıyor. Spor tesislerinde, huzur, sağlık, yenilik ve enerji Altındağlıları bekliyor.

Spor tesislerinde yüzme sonrası havuz başı jakuzi keyfi, buhar odası, saunalar, geleneksel Türk hamamı gibi her ayrıntı özenle tasarlandı. Altındağlı vatandaşların konforu ve rahatlığı düşünülerek dekore edilen tesislerde, beklentileri üst düzey karşılamak hedeflendi. Dekorasyon ve kusursuz hizmet Altındağlılar için bir araya getirildi.

Dinlenmek için doğru adres…

Altındağ Belediyesi Spor Tesisi misafirlerine, tüm spor, antrenman, rahatlama olanaklarının yanı sıra tüm konforun düşünüldüğü, kaliteli zaman geçirebilecek, biraz dinlenip sohbet edebilecek, zengin içeriklerle donatılmış bir sosyal yaşam da sunuyor. Tesisin cafe ve dinlenme bölümlerinde spor sonrası dinlenmek ve keyifli zaman geçirmek mümkün…

Çok sayıda ve zengin içerikli egzersiz derslerinin yapıldığı ferah ortamlar sağlayan spor stüdyolarında da her tür teknik detay var. İhtiyacınız olan tüm egzersizleri, bilinçli bir şekilde, uzman eğitmenler eşliğinde yapabilir, sağlıklı bir yaşama adım atabilirsiniz.

“Altındağlılar hizmetin de en iyisini hak ediyor.”

Altındağ Belediyesi spor tesislerinin Ankara’daki lüks tesislerden bir farkı olmadığını söyleyen Başkan Tiryaki “2007 yılında açtığımız Karapürçek Su Parkı Altındağlı vatandaşlarımızdan yoğun talep gördü. Bu konuda o kadar çok istek aldık ki, yeni tesisler yapmak artık Altındağ’da ihtiyaç haline geldi. Bu nedenle Ali Ersoy ve Gültepe Mahallelerimize dev spor tesisi ve yüzme havuzları yaptık. Her biri Altındağlılardan büyük ilgi gördü. Altındağ’da fiziki yatırımların yanı sıra sosyal bir dönüşüm için de gayret gösteriyoruz. Birlikte, daha güzel bir Altındağ için çalışmaya, Altındağlı çocuklarımızın aydınlık geleceğini inşa etmeye devam edeceğiz.” dedi.


Bu habere ait diğer fotoğraflar
1 2 3 4 5   Bu Habere Toplam 26 Puan Verildi

Yapılan Yorumlar

Geri Dön

ALTINDAG-Hasat Senligi_2017 from Altındağ Belediyesi on Vimeo.


Bunu bir daha gösterme

ÖDÜLLER


KÜLTÜR SANAT