English Web Site Iletisim Bilgileri
İyi Düşünülmüş Kararlar, Doğru Atılmış Adımlar

Altindag Belediyesi
Başkan
Dr. Veysel TİRYAKİ

E-Belediye
Vergi Borcu Öğrenme Online Ödeme
Altin Masa
ALTIN MASA
Sikayet ve Dilekleriniz Için
Emlak Altindag
SATILIK EMLAK
ILANLARI
Hamamönü
MOBIL YAYINLAR
Altinköy
ALTINKÖY AÇIK HAVA MÜZESI
Hamamönü
ALTINKÖY
AÇIK HAVA MÜZESI TUR
Hamamönü
HAMAMÖNÜ
Hamamönü
HAMAMÖNÜ
SANAL TUR

HamamönüULUCANLAR CEZAEVI MÜZESI
Hamamönü
ULUCANLAR
SANAL TUR
Nikah Islemleri
EVLENDİRME
Videolar
VIDEOLAR
Vefat Edenler
VEFAT EDENLER
Ulaşım
ULAŞIM

BELEDİYE'DEN HABERLER
Tarih : 5.1.2017 12:21:43

Mavi beyazlıların kampı sona erdi

Mavi beyazlıların kampı sona erdi

Yeni Altındağ Belediyespor’un 10 günlük Antalya kampı sona erdi. Bölgesel Amatör Lig’in ilk yarısını lider tamamlayan mavi beyazlılar, yoğun tempoda geçen kamp dönemini geride bıraktı. Teknik Direktör Mesut Üretir gözetiminde yapılan antrenmanlar kıran kırana geçti. Günde çift idman yapan futbolcuların hırsı dikkatlerden kaçmadı. Yeni transferlerin de yer aldığı kampta 2 hazırlık maçı oynandı.

“Aynı ciddiyetle aynı disiplinle çalışmalıyız”

Her fırsatta oyunculara destek olan Yeni Altındağ Belediyespor Kulübü Başkanı Tamer Açar ve yönetim kurulu üyeleri, Antalya kampında da takımı yalnız bırakmadı. Futbolculara moral vermek için kampın yolunu tutan Tamer Açar, oyuncularla yakından ilgilendi. Açar, ilk yarıda sergiledikleri başarılı performansı ligin ikinci yarısına da taşıyacaklarının altını çizdi. Zorlu müsabakalar oynayacaklarına dikkati çeken Açar: “Her maça iyi konsantre olmalıyız. Aynı ciddiyetle, aynı disiplinle çalışmalıyız. Şampiyon olacağımıza inanıyorum. Bunu başarabilecek gücümüz var” dedi.

“Daha alternatifli bir kadro oluşturduk”

Yeni Altındağ Belediyespor Teknik Direktörü Mesut Üretir ise kamp dönemini değerlendirdi. Antalya kampının verimli geçtiğini belirten Üretir, eksikliklerin giderilmesi açısından bu sürecin kendilerine oldukça iyi geldiğini söyledi. Üretir, yeni transferlerin kamp döneminde takıma adapte olduğunu ve ikinci yarıda daha alternatifli bir kadroyla mücadele edeceklerini vurguladı. Antrenmanlarda teknik ve taktik ağırlıklı çalışmalar gerçekleştirdiklerini ifade eden Üretir, kondisyonu en üst seviyeye çekmek için uğraştıklarını aktardı. Üretir, antrenmanların lig maçlarını aratmadığını kaydederek oyuncuların hırsından memnun olduğunu sözlerine ekledi.


Bu habere ait diğer fotoğraflar
1 2 3 4 5   Bu Habere Toplam 25 Puan Verildi

Yapılan Yorumlar

Geri Dön

ALTINDAG-Hasat Senligi_2017 from Altındağ Belediyesi on Vimeo.


Bunu bir daha gösterme

ÖDÜLLER


KÜLTÜR SANAT