English Web Site Iletisim Bilgileri
İyi Düşünülmüş Kararlar, Doğru Atılmış Adımlar

Altindag Belediyesi
Başkan
Dr. Veysel TİRYAKİ

E-Belediye
Vergi Borcu Öğrenme Online Ödeme
Altin Masa
ALTIN MASA
Sikayet ve Dilekleriniz Için
Emlak Altindag
SATILIK EMLAK
ILANLARI
Hamamönü
MOBIL YAYINLAR
Altinköy
ALTINKÖY AÇIK HAVA MÜZESI
Hamamönü
ALTINKÖY
AÇIK HAVA MÜZESI TUR
Hamamönü
HAMAMÖNÜ
Hamamönü
HAMAMÖNÜ
SANAL TUR

HamamönüULUCANLAR CEZAEVI MÜZESI
Hamamönü
ULUCANLAR
SANAL TUR
Nikah Islemleri
EVLENDİRME
Videolar
VIDEOLAR
Vefat Edenler
VEFAT EDENLER
Ulaşım
ULAŞIM

BELEDİYE'DEN HABERLER
Tarih : 3.1.2017 13:08:36

Altındağ’da evlenmek için acele edin

Altındağ’da evlenmek için acele edin

Evlenecek çiftlere en özel ve en nezih mekanları sunan Altındağ Belediyesi, 2017 yılına da damga vurmaya hazırlanıyor. . 2016 yılı boyunca evlendirme tesislerinde olağanüstü bir yoğunluk yaşayan Altındağ Belediyesi Evlendirme Şube Müdürlüğü, 2017 yılının ilk günlerinde de bu yoğunluğa ara vermedi. Evlendirme Şube Müdürlüğü, 2017 yılı için rezervasyon yaptırmak isteyenlerle doldu taştı.

“Rezervasyon için çok talep var.”

Altındağ Belediyesi’nin nezih ve konforlu evlendirme tesisleri, geçtiğimiz yıl boyunca, evlenmek isteyen çiftlerin büyük beğenisini topladı. Ayrıca tarihi Hamamönü ve Hamamarkası bölgesinde hizmet veren Kına Konakları ise bir gün bile boş kalmadı. Aynı yoğunluğun 2017 yılında da süreceğini ifade eden Evlendirme Şube Müdürü Demet Yavuz “Yeni yılın ilk günü 2017 yılı için rezervasyon yaptırmak isteyenlerin yoğun ilgisiyle karşılaştık. Kına konaklarımız, Altın Nikah Sarayı, geçtiğimiz yıl hizmete açtığımız Zümrüt ve Safir Düğün Saraylarımız, Altındağ Kültür Sarayı yıl boyunca çok büyük ilgi gördü. Bu yıl yine büyük ilgi var. Şimdiden müraacat yaptırmak isteyenler sıraya girdi. Altındağ’da evlenmek isteyen herkese acele etmesini tavsiye ediyorum.” dedi.

Kına Konaklarına yoğun ilgi

Altındağ Belediyesi Kına Konaklarına da ilginin çok büyük olduğunu söyleyen Yavuz, daha yılbaşında neredeyse tüm yılın rezerve edildiğini aktardı. Gelin adaylarının kına için tarihi konakları tercih ettiklerine dikkati çeken Yavuz  “Amacımız, vatandaşlarımızı en özel günlerinde en özel mekânlarda ağırlamak… Kına konaklarında kına gecesi yapmak isteyen çiftlerin de bir an önce belediyemize müracaat etmelerini tavsiye ederim.” dedi.

Bu habere ait diğer fotoğraflar
1 2 3 4 5   Bu Habere Toplam 35 Puan Verildi

Yapılan Yorumlar

Geri Dön

ALTINDAG-Hasat Senligi_2017 from Altındağ Belediyesi on Vimeo.


Bunu bir daha gösterme

ÖDÜLLER


KÜLTÜR SANAT